Agroturistický areál

VOLNÝ TERMÍN PRO SVATBU V LETOŠNÍM ROCE

Nabízíme exkluzivní termín 27.8.2020 pro Vaši svatbu. Více informací emailem. 

 

honetice letecky

Provozní doba

Pondělí 10:00 – 22:00

Úterý 10:00 – 22:00

Středa 10:00 – 22:00

Čtvrtek – uzavřená společnost

Pátek 10:00 – 22:00

Sobota – uzavřená společnost

Neděle 10:00 – 22:00.

Provoz kuchyně  od 12:00 do 19:00

V rámci konání svateb i ve všední dny prosím sledujte naše AKTUALITY, kde najdete podrobné informace k otevírací době.

 

JARO I LÉTO NA STATKU

Přijďte si odpočinout a načerpat energii z přírody.

Již od 11. května můžete využít naši speciální nabídku:

-ubytování na 4 noci ve velkém rodinném pokoji
-snídaně formou švédského stolu, na večeři dostanete polévku a výborné domácí teplé jídlo
-neomezený vstup do koupacího biotopu
-své místo budete mít jak uvnitř penzionu tak na letní terase.

Pro děti je připravena trampolína pískoviště, kuželky, florbal, krmení zvířátek a také můžete využít vodění dětí na koni.

Pokud toužíte po více soukromí nabízíme pro letošní sezónu také „ubytování v soukromí“ Dohnalova Mlýna, který je od Dvoru Honětice vzdálen 10 minut jízdy.biotop léto

 

 

Máme pro Vás aktuálně posledních pár volných termínů ve Dvoře Honětice pro sezonu 2020. 

V důsledku enormního zájmu o svatby se nám pro rok 2020 podařilo získat kouzelné místo,  které svými možnostmi plnohodnotně naplňuje náročné  požadavky svatebčanů.
Dohnalův Mlýn je originálním místem pro svatbu v naprostém soukromí, možností suché  i mokré varianty, obřad i hostina na jednom místě,  možnost ubytování a především kouzelné prostředí starého mlýna.
Jedná se o novinku,  která je v nabídce pouze měsíc a jsme tak schopni Vám aktuálně  zajistit některý ze SOBOTNÍCH  termínů pro sezonu 2020 
Pro představu můžete navštívit www.dohnaluvmlyn.cz , zde také získáte základní informace.
foto-mlyn-1

 

Dvůr Honětice vznikl rekonstrukcí historického zemědělského dvora, který byl součástí nedalekého zámku ve Zdislavicích. V hlavní historicky cenné budově zemědělské usedlosti z roku 1907 vznikl penzion s pěti velkými pětilůžkovými rodinnými pokoji se samostatným sociálním zařízením.

V roce 2012 byl v těsné blízkosti penzionu vybudován přírodní koupací biotop, tedy koupaliště s přírodním systémem filtrace vody. Je to tedy umělá vodní nádrž, která ovšem vypadá jako přírodní, jen její dno a stěny jsou tvořeny silnou folií přírodní světle zelené barvy. Lem biotopu je z lité kamínkové dlažby, ze které je i pozvolný vstup do vody se zábradlím.

resize-of-dsc_0255

honetice_foto_krava

Pár kroků od břehu je v rekonstruovaném objektu zázemí koupacího biotopu občerstvení, půjčovna sportovních potřeb, umývárna, toalety a sprchy. Do všech prostor máme bezbariérový přístup. Je zde i  prostor pro přebalování dětí.

Součástí dvoru v Honěticích je i kemp pro možnost ubytování ve stanech a karavanech. V kempu se nachází i dvě čtyřlůžkové chatky.

V areálu dvora chováme pastevním způsobem prasata plemene Mangalica, ovce plemene suffolk, kravičky plemene Jersey Míšu a Růženku a v neposlední řadě naši plnokrevnou kobylku Makalu. Dvůr Honětice je velmi vhodné místo pro strávení zajímavé a příjemné dovolené. Můžete se ovšem přijít jen vykoupat, povozit na koni, strávit u nás příjemný rodinný den či ochutnat něco z naší kuchyně. V průběhu celého roku pořádáme spoustu akcí pro děti.