Svatby

VYUŽIJTE POSLEDNÍCH PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ NA SEZONU 2021

Na základě bohatých zkušeností jsme schopni Vám uspořádat Váš svatební den „D“ i ve čtvrtek.

  • získáte tak krásně prodloužený víkend
  •  často velmi atraktivní datum
  •  máte jistotu, že oddávající má čas
  •  a především nejste omezeni sobotním termínem v místě, které se Vám líbí

relax zona sladký bar zasedací pořádek

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme všechny podrobnosti a velmi uvítáme osobní setkání.

Nechcete- li rádoby okázalou svatbu strávit zavřeni v hotelu, obraťte se na nás.

Umíme uspořádat originální, neopakovatelnou svatbu na venkovském statku, na čerstvém vzduchu uprostřed krásné přírody, v zahradě u vody se spoustou prostoru všude kolem. K tomu Vám dopřejeme gastronomický luxus.

Fotogalerii již uspořádaných svateb ve Dvoře Honětice můžete najít na našem facebooku nebo například na facebookových stránkách Jaromír Šafer – Photography

 

Pro uspořádání svatby lze využít dvou variant:

I. V chladných měsících je ideální vyhřátá restaurace penzionu Dvůr Honětice, zde Vám vytvoříme svatební tabuli pro cca 36 osob. Prostor vhodný pro zimní období a menší svatby.

II. V teplých měsících, březen až září, lze svatbu uspořádat ve venkovním baru koupacího biotopu, kde jsme hostili i svatbu s počtem 160 osob. Prostory lze samozřejmě i kombinovat.

Náš kolektiv dokáže pro Vás zajistit květinovou výzdobu, hudbu, stany a všechno potřebné tak, aby Váš den se stal něčím neopakovatelně výjímečným a nezapomenutelným.

Celý areál máte k dispozici exkluzivně jen pro Vás. Váš svatební den, který tak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni.

Vybavení a možnosti areálu:

- přírodní koupací biotop nabízí nejen velmi příjemné posezení u vody, ale hlavně skvělé zdravé koupání ve vodě bez jakékoliv chemie vhodné i pro nejmenší děti. Samozřejmě je téměř vždy využíván i na svatbách.

 - chov zvířat na dvoře chováme prasata plemene mangalica, ovce, dvě krávy, kozu a koně. Všechna zvířata můžou Vaši hosté i s dětmi vidět, jít mezi ně, na koni je možné v rámci svatby domluvit projížďku či vodění dětí.

- dokonalé zavlažování trávníku i záhonů, které jsme instalovali v roce 2018, zajistí krásnou zelenou trávu a veškerou vegetaci v areálu i v dobách kdy jsou velká sucha.

- pivní sklep vybudován taktéž v roce 2018 zajistí nejvyšší kvalitu a nezlomené! pivo, v tomto sklepě skladujeme při stálé teplotě i skvělá vína od Jirky Uherka.

- Ořešák tento úchvatný majestátný strom nebereme jako vybavení areálu, ale téměř jako našeho přítele. Je sám o sobě takovým rozlehlým altánem, jenž poskytuje kouzelné stinné místo pro konání obřadu, a pak i pro posezení. Jeho stáří je nejméně 90let.

- Beduínský stan na sezónu 2019 jsme objednali naprosto skvělý, úžasný beduínský stan. Je napojen přímo na objekt letního baru a o 126m2!! zvětšuje pluchu pro tančení, posezení, zábavu. Tímto jsme hlavně získali naprosto bezprecedentně luxusní řešení jak především stínění v horkých dnech tak ochrany před deštěm na Vaší svatbě. Při dešti může tento stan sloužit i jako místo pro konání obřadu… můžeme Vám takto poskytnout plně funkční komfortní prostor pro konání Vaší svatby, která bude tímto zas na jiné úrovni než dosud. Pro představu jen tato investice představuje bezmála 250tisKč a dalších 100tis stál akátový parket pod tímto stanem.

Máte ke svatbě nějaký dotaz, chcete zjistit volné termíny..? Volejte 777 860 448.