Svatby

Nechcete- li rádoby okázalou svatbu strávit zavřeni v hotelu, obraťte se na nás.

Umíme uspořádat originální, neopakovatelnou svatbu na venkovském statku, na čerstvém vzduchu uprostřed krásné přírody, v zahradě u vody se spoustou prostoru všude kolem. K tomu Vám dopřejeme gastronomický luxus.

Fotogalerii již uspořádaných svateb ve Dvoře Honětice můžete najít na našem facebooku nebo například na facebookových stránkách Jaromír Šafer – Photography

 

Pro uspořádání svatby lze využít dvou variant:

I. V chladných měsících je ideální vyhřátá restaurace penzionu Dvůr Honětice, zde Vám vytvoříme svatební tabuli pro cca 36 osob. Prostor vhodný pro zimní období a menší svatby.

II. V teplých měsících, březen až září, lze svatbu uspořádat ve venkovním baru koupacího biotopu, kde jsme hostili i svatbu s počtem 160 osob. Prostory lze samozřejmě i kombinovat.

Náš kolektiv dokáže pro Vás zajistit květinovou výzdobu, hudbu, stany a všechno potřebné tak, aby Váš den se stal něčím neopakovatelně výjímečným a nezapomenutelným.
Celý areál máte k dispozici exkluzivně jen pro Vás. Váš svatební den, který tak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni.
Máte ke svatbě nějaký dotaz, chcete zjistit volné termíny..? Volejte 777 860 448.